- Extra Long Box End Wrench Set 6pcs - ZR-17ELFRWS0603 - ZIMBER TOOLS
Description
Details
Ключове дълги звезди к-т 6части - ZR-17ELFRWS0603 - ZIMBER TOOLS.
8 mm x 10mm/ 12 mm x 14 mm/ 13 mm x 15mm/ 16 mm x 18mm/ 17mm x 19mm/ 22 mm x 24 mm.