- AXLE NUT SOCKET 110MM IVECO, ZR-36ANS110 - ZIMBER-TOOLS
Description
Details
Size:Inner- 110mm, outer- 134mm, height-118mm,hexagon -36 mm, 12-Point.
Application: Iveco Eurotech-Cursor.
Weight: 3.1kg.
Additional Info
Additional Info
| SKU | ZR-36ANS110 |
|---|---|
| Manufacturer | ZIMBER-TOOLS |
Reviews
Tags
Tags
Other people marked this product with these tags:
- AXLE NUT SOCKET (26)
- Automotive Specialty Tools (1142)
- Engine Tools (1104)
Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.
Related
Truck Socket Tool, Rear Wheel, 111 mm, BPW 12t - BGS