- Ball Joint Separator 18 mm - ZR-36PBJ18 - ZIMBER TOOLS.
Description
Details
Specifications.
Outer width: 40 mm
Clamping depth: 40 mm
Material: special steel
maximum compressive force NM: 50
Key size SW in mm: 17mm
Spindle size mm: M14x 1.5 x 60
Wingspan: 18 mm
18mm Ball Joint Separator