- Udarna gedora 1" Dr. 110 mm. ZR-08IS8110M - ZIMBER-TOOLS.
Product Description
Details
Additional Information
Additional Information
| SKU | ZR-08IS8110M |
|---|---|
| Manufacturer | ZIMBER-TOOLS |
Reviews
Product Tags
Product Tags
Other people marked this product with these tags:
- Specijalni auto alati (849)
Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.
Related Products
Вложка ударна 1/2" с шестограм 8 мм - BGS