- Set za čupanje lomljenih predgrejača za 8mm, 10mm, 12mm, ZR-36GPRS12 - ZIMBER TOOLS.
Product Description
Details
19PCS Glow Plug Removal Set
Contents:
1PC Hex 12mm spindle, Hex30mm nut cone center tool.
1PC Drill installer.
2PCS 3-1/4”-28 UNF, Hex 8mm.
2PCS diameter 6 mm x 3.5 x 40L.
1PC 3mm alley key.
1PC 9.7mm square socket.